Anadolu Medya İl Millî Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Yayın hayatına yeni başlayan Anadolu Medya Grubu, şehrimizdeki kurum ve kuruluşlara düzenlediği ziyaretler kapsamında Sakarya Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u da ziyaret etti.  Ziyarete Grup Anadolu Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Haldızoğlu, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Uzunoğlu, Beşir Beşiroğlu, Halit Baki ve Gürkan Kılıç katıldı.  Ziyaretten büyük memnunluk duyduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet […]

 Anadolu Medya İl Millî Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

01.04.2021 - 13:28

Güncelleme : 01.04.2021 - 13:28

Yayın hayatına yeni başlayan Anadolu Medya Grubu, şehrimizdeki kurum ve kuruluşlara düzenlediği ziyaretler kapsamında Sakarya Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u da ziyaret etti. 

Ziyarete Grup Anadolu Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Haldızoğlu, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Uzunoğlu, Beşir Beşiroğlu, Halit Baki ve Gürkan Kılıç katıldı. 

Ziyaretten büyük memnunluk duyduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş,

Sakarya’nın basın-yayın kuruluşları bakımından çok ayrıcalıklı bir şehir olduğunu ifade ederek her zaman eğitim camiasına büyük destek veren tüm medya mensuplarına çok teşekkür etti. 

İlimizin Türkiye genelinde etkili bir basın ordusuna sahip olduğuna vurgu yapan Durmuş, toplumunun kalkınması ve gelişmesi için 7/24 görev yapan basın kuruluşlarımız arasına katılan Anadolu Medya Grubu’na da yayın hayatında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın