Anne ile Kızının Ehliyet Heyecanı

Salgın nedeniyle üç ay ara verilen Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Uygulama Sınavları geçtiğimiz hafta sonu yeniden başladı. Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına riayet edilen sınavlarda sürücü adayları büyük heyecan yaşıyorlar. Yenikent Camili bölgesinde pazar günü yapılan sınavda en büyük heyecanı Ev Hanımı Rukiye Akbulut ile Hemşire kızı Şevval Akbulut yaşadı. Anne-Kız aynı gün girdikleri sınavda […]

 Anne ile Kızının Ehliyet Heyecanı

31.01.2021 - 17:29

Güncelleme : 31.01.2021 - 17:29

Salgın nedeniyle üç ay ara verilen Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Uygulama Sınavları geçtiğimiz hafta sonu yeniden başladı.

Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına riayet edilen sınavlarda sürücü adayları büyük heyecan yaşıyorlar.

Yenikent Camili bölgesinde pazar günü yapılan sınavda en büyük heyecanı Ev Hanımı Rukiye Akbulut ile Hemşire kızı Şevval Akbulut yaşadı.

Anne-Kız aynı gün girdikleri sınavda sürücü belgesi almak için ter döktüler.

Sınavda heyecanını yenmeyi başaran Hemşire Şevval Akbulut ehliyet almaya hak kazanırken, Anne Rukiye Akbulut ise sınavın son bölümlerindeki iki araç arasına park uygulamasında başarısız oldu.

Sınav sonrası Sem Sürücü Kursu sahibi İsmail Kaba, Kurs Genel Koordinatörü Osman Musa, Sınav Komisyon Üyeleri Ömer Bayraktaroğlu ve Ali Fuat Sağlam günün anısına fotoğraf çektirerek anne ve kızının ehliyet heyecanına ortak oldul

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın