ARİFİYE GÖLYA TABİAT PARKI YENİ BİR NEFES OLDU

Arifiye Belediyesinin hizmete açtığı Adapazarı şehir merkezine 7 km. mesafede Karaaptiler Mahallesi Sakarya Nehri kıyısında 400 Dönüm alana kurulan, yüz elli dönümü göl olan gezilmesi ve görülmesi gereken müthiş bir tabiat ve kuş cenneti parkı Arifiye GölyaTabiat Parkı vatandaşlarca ilgi görmeye devam ediyor. Arifiye GölyaTabiat Parkı İçerisinde 2 km. yürüyüş ve bisiklet yolu, kır düğün […]

 ARİFİYE GÖLYA TABİAT PARKI YENİ BİR NEFES OLDU

23.08.2021 - 11:47

Güncelleme : 23.08.2021 - 11:47

Arifiye Belediyesinin hizmete açtığı Adapazarı şehir merkezine 7 km. mesafede Karaaptiler Mahallesi Sakarya Nehri kıyısında 400 Dönüm alana kurulan, yüz elli dönümü göl olan gezilmesi ve görülmesi gereken müthiş bir tabiat ve kuş cenneti parkı Arifiye GölyaTabiat Parkı vatandaşlarca ilgi görmeye devam ediyor.

Arifiye GölyaTabiat Parkı İçerisinde 2 km. yürüyüş ve bisiklet yolu, kır düğün salonu, kır lokantası ve çay bahçesi. Günlük ihtiyaçları karşılayacak büfe, mangal alanları, spor alanları, seyir terası, balık tutma alanları, kaz-ördek ve manda adası, kümes ve bakılabilir hayvanlardan oluşan hayvanat bahçesi bulunuyor.

Evlencek genç çitler içinde Gölya Garden Park Kır Düğün Salonunu hizmete sunulmuş.

Gölya Tabat parkının Arifiye’liler için yeni bir nefes almak için oluşturulan güzel bir sosyal mejan olduğunu belirten vatandaşlar,pi,knik yaptıkları alanlarda bulunan oturma gruplarının ise üstlerinin kapatılması talebinde bulundular.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın