Arifiye Haber’e Kutlama mesajları

Arifiye Haber sitemizin 6.Yıldönümü dolayısı ile İlimiz ve İlçemizde ki çeşitli kurum ve kuruluşlardan haber sitemize (haber@arifiyehaber.net ) gelen kutlama mesajları … Vali KALDIRIM’dan Arifiye Haber’e kutlama Sakarya Valimiz Çetin Oktay Kaldırım Arifiye Haber sitemizin 6.yıl dönümü dolayısı ile bir kutlama mesajı gönderdi. Valimizin gönderdiği o mesaj; İlgili Haber TÜBİTAK 4007 Sapanca Bilim Şenliği Açılış […]

 Arifiye Haber’e Kutlama mesajları

22.09.2022 - 0:43

Güncelleme : 25.09.2022 - 17:15

Arifiye Haber sitemizin 6.Yıldönümü dolayısı ile İlimiz ve İlçemizde ki çeşitli kurum ve kuruluşlardan haber sitemize (haber@arifiyehaber.net ) gelen kutlama mesajları …

Vali KALDIRIM’dan Arifiye Haber’e kutlama

Sakarya Valimiz Çetin Oktay Kaldırım Arifiye Haber sitemizin 6.yıl dönümü dolayısı ile bir kutlama mesajı gönderdi.

Valimizin gönderdiği o mesaj;

”İnternet Haber Siteniz Arifiye Haberin 6’ıncı Kuruluş Yıldönümünü tebrik eder,yayın hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim”

Başkan Karakullukçu, Arifiye Haber’i kutladı

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu; Sakarya Arifiye Haber’in kuruluşunun 6’ıncı yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı…

Başkan Karakullukçu mesajında; ”Çağın en dinamik mesleklerinden biri olan Gazetecilik, insanlara haber ve bilgi sağlamak gibi çok yönlü bir görev içerir.
Web Sitenizin de bu bilinç ve anlayış içerisinde 6 yıldan bu yana yapmış olduğu dürüst, yapıcı, ilkeli, tarafsız ve kaliteli habercilikte yapmış olduğu başarılı hizmetlerin artarak devam edeceğine yürekten inanıyor, Arifiye’mizin güzide haber kuruluşu olan Arifiye Haber’in 6’ıncı kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum.”

BAŞKAN FİLİZFİDANOĞLU’NDAN ARİFİYE HABER’E KUTLAMA

Arifiye Haber İnternet Haber Sitesinin 6.yıl dönümü münasebetiyle tüm haber sitesi çalışanlarınızı tebrik eder, başarılı dolu yıllarınızın devamını dileriz.

İsmail Filizfidanoğlu
MÜSİAD Sakarya Başkanı

ARİFİYE HABER SİTESİNİN 6.YILINI KUTLUYORUZ.

Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği (ARSİADER) Arifiye Haber’in 6.yıldönümünü tebrik etti.

Kuruluşundan günümüze kadar Kamuoyunu bilgilendirme görevini başarı ile yerine getiren internet haber sitesi Arifiye Haber, Özgür, kaliteli, Yapıcı, ilkeli ve tarafsız haber anlayışını taviz vermeden sürdüren, doğru,güvenilir, gerçekçi haber akışını sağlayarak Arifiye ilçemize ve Sakarya’ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ARSİADER ailesi adına teşekkürü bir borç biliriz.

Bu vesile ile Arifiye İlçemizin güzide medya kuruluşu olan ARİFİYE HABER SİTESİNİN 6.Yılını KUTLUYORUZ.

Başarılarının devamını diliyoruz.

Fatih Fahri Yeter

ARSİADER Başkanı

AK PARTİ ARİFİYE İLÇE BAŞKANI AKBAŞ’TAN MESAJ

Arifiye’mizin doğru ve güvenilir bilgi adresi olan Arifiye Haber Net; bugüne kadar gerek Arifiye’mizden gerek Sakarya’mızdan önemli gelişmeleri bizlere sunmuştur. Yaşamız olduğumuz teknoloji çağından dolayı doğru bilginin bizler için ehemmiyeti fazladır.
Bu doğrultuda ilçemizin kıymetli medya kuruluşu olan Arifiye Haber sitesine teşekkürü borç bilip; 6. Yılını en içten dileklerimle kutluyorum.

AK Parti Arifiye İlçe Başkanı
Adnan AKBAŞ

CHP ARİFİYE İLÇE BAŞKANI GÖKPINAR’DAN MESAJ

Basın kuruluşlarımızın; hukuka uygun tarafsızlık içinde kişi haklarına ve özel haklara saygılı toplumun hassasiyetine özen gösteren bir şekilde görev yapması demokrasimizin ve gazetecilik mesleğinin saygınlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda halkımızın doğru ve tarafsız şekilde bilgilenmesine haber almasına katkı sağlayan Arifiye Haber sitesinin 6. Kuruluş yıldönümünü kutlar başta şahsınız olmak üzere tüm çalışanlarınıza sağlık ve başarılar dilerim.

Ali GÖKPINAR

Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı

Adalet Partisi Arifiye İlçeden Kutlama Mesajı

İnternet Haber Siteniz Arifiye Haberin 6’ıncı Kuruluş Yıldönümünü tebrik eder yayın hayatınızda başarılar dilerim.

İrfan ÖMÜR

Adalet Partisi Arifiye İlçe Başkanı

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın