”Arifiye Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Orta Okulu’nda İngilizce Günü”

Bu sene Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nce tüm Türkiye’de 469 yoğunlaştırılmış dil eğitimi veren proje okulu arasına seçilen Prof. Dr. Osman Öztürk İmam hatip Ortaokulu’nda İngilizce öğretmeni Özkan ATASEVEN’in hazırladığı İngilizce Tiyatro Gösterisi ve Kahoot Bilgi yarışması Etkinliğine Özel Büro Amiri Nazmi Erman’da katıldı. Son derece keyifli geçen etkinlikte, öğrenciler A1 seviyesinden B2 seviyesine kadar İngilizce […]

 ”Arifiye Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Orta Okulu’nda İngilizce Günü”

22.12.2021 - 23:54

Güncelleme : 22.12.2021 - 23:54


Bu sene Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nce tüm Türkiye’de 469 yoğunlaştırılmış dil eğitimi veren proje okulu arasına seçilen Prof. Dr. Osman Öztürk İmam hatip Ortaokulu’nda İngilizce öğretmeni Özkan ATASEVEN’in hazırladığı İngilizce Tiyatro Gösterisi ve Kahoot Bilgi yarışması Etkinliğine Özel Büro Amiri Nazmi Erman’da katıldı.

Son derece keyifli geçen etkinlikte, öğrenciler A1 seviyesinden B2 seviyesine kadar İngilizce konuşma pratiği yaparak bilgi yarışması ile bilgilerini sınadılar.

Yapılan etkinliğin aynı zamanda bir e-twinning projesinin kapanış faaliyeti olduğu belirtilerek Ulusal kalite etiketine başvurulacağı söylendi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Sümeyye dedi ki:

    Özkan hocamızı Tebrik eder iyiki sizin gibi başarılı Hocaları mız var çocuklar ımızın geleceği için Teşekkür ederim