Arifiye’nin Bekir Sıtkı Durgunu Özbekistan’da Türkiye’yi temsil edecek.

Özbekistan’da yapılacak olan Türk Dünyası Bilim ve Kültür Şenliklerinde Bekir Sıtkı Durgun ilkokulu Türkiye’yi temsil edecek. 15 ülkenin Katılacağı etkinlikte Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Hijyen Elimde Projesiyle Türkiye’yi temsil ederek yarışacak. Okul Müdürü Cemal Yamak;’Türkiye yarışmaya 10 proje ile katııyor..23-30 Kasım 2021 Tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarışma Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te yapılacak. Bekir Sıtkı’nın öğrencilerini Özbekistan […]

 Arifiye’nin Bekir Sıtkı Durgunu Özbekistan’da Türkiye’yi temsil edecek.

14.11.2021 - 13:22

Güncelleme : 14.11.2021 - 13:22

Özbekistan’da yapılacak olan Türk Dünyası Bilim ve Kültür Şenliklerinde Bekir Sıtkı Durgun ilkokulu Türkiye’yi temsil edecek.

15 ülkenin Katılacağı etkinlikte Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Hijyen Elimde Projesiyle Türkiye’yi temsil ederek yarışacak.

Okul Müdürü Cemal Yamak;’Türkiye yarışmaya 10 proje ile katııyor..23-30 Kasım 2021 Tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarışma Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te yapılacak. Bekir Sıtkı’nın öğrencilerini Özbekistan inovasyon bakanı bizzat makamında kabul edece k. Buhara ve Semerkant’ta da bir takım temaslarda bulunacak proje takımımız 22 Kasımda İstanbul’dan Özbekistana hareket edecek.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın