ARSİADER’den SAKARYA GİAD’a ziyaret…

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Yönetim olarak SAKARYA GİAD Başkanı Zafer BEKDEMİR ve Yönetim kurulu üyeleri Emre TAN, Metin BAKAS’ı dernek merkezinde ziyaret ettiler. Ziyarete ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER, Başkan Yardımcısı Orhan TAY, Başkan Yardımcısı Serkan ÇAKIR, Genel Sekreter Fatih ATALAY, İnsan Kaynakları Komisyonu Başkanı Mehmet VURALOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Harun […]

 ARSİADER’den  SAKARYA GİAD’a ziyaret…

10.09.2021 - 16:58

Güncelleme : 10.09.2021 - 16:58

Arifiye Esnaf Sanayici ve İş adamları Derneği (ARSİADER) Yönetim olarak SAKARYA GİAD Başkanı Zafer BEKDEMİR ve Yönetim kurulu üyeleri Emre TAN, Metin BAKAS’ı dernek merkezinde ziyaret ettiler.

Ziyarete ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER, Başkan Yardımcısı Orhan TAY, Başkan Yardımcısı Serkan ÇAKIR, Genel Sekreter Fatih ATALAY, İnsan Kaynakları Komisyonu Başkanı Mehmet VURALOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri Harun DAYİOĞLU, Murat Müdesim ÖZEN, Hakan YAZICI, Kürşat KÖŞ, Ferhat YAKUT katıldı.

Ziyarettev tanışma faslından sonra Sakarya paydasında birleşilerek birlikte projeler üretilip ortak hareket edebilme imkanları konuşuldu.

Başkan Fatih Fahri Yeter Arsiader Yönetimi adına Sakarya GİAD Başkanına ve yönetimine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın