Baharın gelmesinin habercisi olan leylekler Arifiye’de görüldü

Baharın gelmesinin habercisi olan leylekler Arifiye’de görüldü.İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi İl ormanı mevkiinde Belediye ekiplerince bulunan yaralı leylek tedavisi yapılmak üzere veterinere tesli edildi. Belediye Başkanı İsmail karakullukçu Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ”Bahar geliyor, Leylekler gelmeye başladı… Baharın yaklaşması ile, Arifiye’mize gelmeye başlayan leyleklerden biri, Cumhuriyet Mahallesi İl Ormanı civarında ekiplerimizce yaralı olarak bulundu.Sağ kanadı […]

 Baharın gelmesinin habercisi olan leylekler Arifiye’de görüldü

20.02.2021 - 12:14

Güncelleme : 20.02.2021 - 12:14

Baharın gelmesinin habercisi olan leylekler Arifiye’de görüldü.İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi İl ormanı mevkiinde Belediye ekiplerince bulunan yaralı leylek tedavisi yapılmak üzere veterinere tesli edildi.

Belediye Başkanı İsmail karakullukçu Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

”Bahar geliyor, Leylekler gelmeye başladı… Baharın yaklaşması ile, Arifiye’mize gelmeye başlayan leyleklerden biri, Cumhuriyet Mahallesi İl Ormanı civarında ekiplerimizce yaralı olarak bulundu.Sağ kanadı kırık olan leylek, tedavisi yapılmak üzere, veterinere götürüldü. Tedavisi bittikten sonra da yine doğaya salınacak.”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın