Başkan GÖKPINAR’dan yeni yıl mesajı

CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar’dan yeni yıl mesajı; Kıymetli Arifiyeli hemşerilerim; üzüntülerle, sıkıntılarla, sevinçlerle ve heyecanla dolu bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2022 yılına girerken yine Arifiyemizin dağ gibi birikmiş sorunlarıyla birlikte giriyoruz. İlgili Haber Dünya Gümrük Günü Ziyareti. Arifiyemizin her mahallesinde ara sokaklar, tüm caddelerde yollarımızın içler acısı hali her ortamda dile getirmemize […]

 Başkan GÖKPINAR’dan yeni yıl mesajı

31.12.2021 - 22:07

Güncelleme : 31.12.2021 - 22:07

CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar’dan yeni yıl mesajı;

Kıymetli Arifiyeli hemşerilerim; üzüntülerle, sıkıntılarla, sevinçlerle ve heyecanla dolu bir yılı daha geride bırakıyoruz.

2022 yılına girerken yine Arifiyemizin dağ gibi birikmiş sorunlarıyla birlikte giriyoruz.

Arifiyemizin her mahallesinde ara sokaklar, tüm caddelerde yollarımızın içler acısı hali her ortamda dile getirmemize rağmen çözüm üretilememiştir.

İlçemizin ulaşım sorunu; halkımız bu korana virüsü sürecinde toplu ulaşım araçlarıyla üst üste yolculuk yapmaya ve çok kısa mesafe olmasına rağmen yüksek miktarda yolcu ücreti ödemeye mahkum edilmiştir. Ulaşımla ilgili raylı sistem ulaşım araçları ilçemizin ulaşım hizmetinde ivedilikle kullanılmalıdır.

Sakarya nehri karşısındaki köylerle ilçemizin ulaşımını sağlayan Mollaköy köprüsü son günlerde kapalıdır, Halkımız karaapdiler mahallemizdeki köprüyü kullanarak ilçe merkezimize ulaşımını sağlamaktadır, bu mesafe çok uzun olduğu için halkımız çile çekmektedir, Mollaköy köprüsünün biran önce yapılarak halkın hizmetine sunulmasını beklemekteyiz.

Sağlık sorunu; Arifiye ilçemizin yıllardır bitirilemeyen TOYOTA SA Hastanesi inşaatı bitirilmesi halkımız tarafından dört gözle beklenmektedir. Fatih mahallesi sağlık ocağı inşaatının hızlı bir şekilde tamamlanıp halkımızın hizmetine sunulması beklenilmektedir. Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye belediye meclis üyemizin Neviye mahallemize sağlık ocağı yapılması önerisinin takipçisiyiz, önerinin biran önce işleme konulup Neviye mahallesinde yaşayan halkımızın bu maduriyetinin giderilmesini istiyoruz.

Eğitim sorunu; Taşımalı sistem eğitimden vazgeçilmeli, köy okullarımız tekrar eğitime kazandırılmalıdır, ilçemizin değişik mahallelerindeki okullarımızın sorunları ivedilikle çözüme ulaştırılmalıdır. Değerli Arifiyeli yurttaşlarımız 2021 yılında Eğitim, Sağlık, Ulaşım gibi akla gelebilecek tüm sorunlarla geride bırakıyoruz. Bu sorunlar Cumhuriyet Halk Partisi kadrolarının iktidara gelmesiyle çözülecektir.

Bu duygularla yeni yılın tüm olumsuzlukları unutturacak güzellikler getirmesini temenni ediyor, 2022’nin umudu ve mücadeleyi büyütme yılı olmasını diliyor, tüm yurttaşlarımızın yeni yılını kutluyorum.

Ali GÖKPINAR

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın