Bekir Sıtkı Durgun İlkokulunun Onarım Çalışması Devam Ediyor

Arifiye ilçesine ziyaret gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulunun onarım faaliyetlerine yönelik incelemelerde bulundu. İlçe Millî Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ve İnşaat ve Emlak biriminden sorumlu Şube Müdürü Fatih Arduç’un da eşlik ettiği ziyarette Müdür Savaşçı, onarım çalışmalarını yürüten firma yetkililerinden süreçle ilgili bilgi aldı. Okul binalarındaki iyileştirme çalışmalarının […]

 Bekir Sıtkı Durgun İlkokulunun Onarım Çalışması Devam Ediyor

04.01.2022 - 16:28

Güncelleme : 04.01.2022 - 16:28

Arifiye ilçesine ziyaret gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulunun onarım faaliyetlerine yönelik incelemelerde bulundu.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ve İnşaat ve Emlak biriminden sorumlu Şube Müdürü Fatih Arduç’un da eşlik ettiği ziyarette Müdür Savaşçı, onarım çalışmalarını yürüten firma yetkililerinden süreçle ilgili bilgi aldı.

Okul binalarındaki iyileştirme çalışmalarının yeni yılda yoğun bir şekilde devam edeceğini belirten Müdür Savaşçı, 2022’de ihtiyaç duyulan bölgelerde yeni okul inşaatlarının da planlamalar çerçevesinde yapılacağını kaydetti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın