Bu Cemiyette Sevinç ve Hüzün bir arada oldu!

Arifiye ilçemiz Kışlaçay Mahallesi Halkından Yüksel Sevinç, oğlunun düğünü için eş dost gezerek  davetiye dağıttı.. Kalp ile rahatsızlık yaşayan Sevinç geçtiğimiz salı günü Anjiyo ameliyatı olmuştu.Cuma sabahı evinde rahatsızlanan Yüksel Sevinç Yapılan Tüm Müdahalelere Rağmen Kurtarılamayarak vefat etti.. Bahadır Sevinç ; Sosyal medya paylaşımında ”Oğluna böyle bir cemiyet yapmaya vesile oldun allah senden razı olsun […]

 Bu Cemiyette Sevinç ve Hüzün bir arada oldu!

25.09.2022 - 13:14

Güncelleme : 25.09.2022 - 13:15

Arifiye ilçemiz Kışlaçay Mahallesi Halkından Yüksel Sevinç, oğlunun düğünü için eş dost gezerek  davetiye dağıttı..

Kalp ile rahatsızlık yaşayan Sevinç geçtiğimiz salı günü Anjiyo ameliyatı olmuştu.Cuma sabahı evinde rahatsızlanan Yüksel Sevinç Yapılan Tüm Müdahalelere Rağmen Kurtarılamayarak vefat etti..

Bahadır Sevinç ; Sosyal medya paylaşımında ”Oğluna böyle bir cemiyet yapmaya vesile oldun allah senden razı olsun babam’‘paylaşımını yaptı.

Düğününün yapılacağı salonda Kur’an’ı Kerim Tilaveti okundu.

Kışlaçay Köyü Gençliğinden Bahadır Sevinç in Düğün cemiyetinde dün vefat eden babası Merhum Yüksel Sevinç in Ruhuna Düğün hazırlıkları döneminde tutulan düğün salonunda Kur’an’ı Kerim Tilaveti okundu. Mevlide , Değerli Hocalar Ve Çok Sayıda  Misafirler Katıldı.

Kışlaçay Köyü Camiinde Uzun Yıllar Görev Yapmış Hocamız Ahmet Ali Kul Sosyal Medyada  ”Kışlaçay Köyü Genliği ve 20 yıl önce ki Öğrencilerim ve Gençlerimiz Teşekkürler gençler”dedi.

Mevlide katılan misafiler salona girerken gözyaşlarına boğuldu. Mevlide katılan yakınları ve köy halkı da gözyaşlarını tutamadı. Yapılan duanın ardından mevlit programı sona erdi.

kislacay.com ailesi olarak Mutluluk ve Hüznün fotoğraflarının kameralara yansıdığı görüntüler sonrası çiftimiz Emine & Bahadır Sevinç Çiftini tebrik eder, sağlık, mutluluk dolu bir yaşam dileriz.

Kışlaçay Medya – Zafer Omay 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın