Cengiz ve Şarlı Ailelerinin en mutlu günleri

Ak Parti Arifiye İlçe Eski Ana kademe Yöneticisi Cebrail Cengiz ve Aysel Cengiz çiftinin oğlu Harun ile Abdullah Şarlı ve Güler Şarlı’nın biricik kızları Şehriban geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen muhteşem düğün ile birlikteliğe adım attılar. Cengiz ve Şarlı aileleri evlatlarının mutlu günlerinde büyük heyecan yaşarken,  misafirleriyle de yakından ilgilendiler. İlçemiz Hanlı düğün salonunda düzenlenen düğün cemiyetine […]

 Cengiz ve Şarlı Ailelerinin en mutlu günleri

08.09.2022 - 19:51

Güncelleme : 08.09.2022 - 19:51

Ak Parti Arifiye İlçe Eski Ana kademe Yöneticisi Cebrail Cengiz ve Aysel Cengiz çiftinin oğlu Harun ile Abdullah Şarlı ve Güler Şarlı’nın biricik kızları Şehriban geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen muhteşem düğün ile birlikteliğe adım attılar.

Cengiz ve Şarlı aileleri evlatlarının mutlu günlerinde büyük heyecan yaşarken,  misafirleriyle de yakından ilgilendiler.

İlçemiz Hanlı düğün salonunda düzenlenen düğün cemiyetine İş ve Siyaset dünyasından çok sayıda kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Evlatlarının mürüvveti dolayısıyla büyük heyecan yaşayan Cengiz ve Şarlı aileleri,düzenlenen düğün töreni dolayısıyla mutluluklarını paylaşan tüm dostlarına, akrabalarına, sevenlerine teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın