Cihan Saraç, Bakan Süleyman Soylu ile uzun görüştü

AK Parti İl Başkanlığı Olağan Kongre öncesi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cihan Saraç 45 dakika gerçekleşen bir görüşme yaptılar. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Siyasetçi Yazar Cihan Saraç‘ın yakın dostlukları kamuoyu tarafından da yakınen biliniyor. Bakan Soylu‘nun açık ve net desteğini de alan Saraç, külliye ziyareti sonrasında İçişleri Bakanlığı’na geçen ve Süleyman Soylu ile […]

 Cihan Saraç, Bakan Süleyman Soylu ile uzun görüştü

03.01.2021 - 12:15

Güncelleme : 03.01.2021 - 12:15

AK Parti İl Başkanlığı Olağan Kongre öncesi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cihan Saraç 45 dakika gerçekleşen bir görüşme yaptılar.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Siyasetçi Yazar Cihan Saraç‘ın yakın dostlukları kamuoyu tarafından da yakınen biliniyor. Bakan Soylu‘nun açık ve net desteğini de alan Saraç, külliye ziyareti sonrasında İçişleri Bakanlığı’na geçen ve Süleyman Soylu ile makam odasında 45 dakika boyunca görüşme yapmaları ise dikkatleri çeken ve gözlerden kaçmayan bir ayrıntı oldu.

Samimi fotolar

Ziyarete ilişkin çoksamimi fotoğraflar verilerek basına yansıtıldı. Siyasetçi ve Yazar Cihan Saraç‘ın oğlu Batuhan Saraç‘ta ziyarete eşlik edenler arasındaydı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın