Doğançay’da Asırlık Çınarlar Demiryolu’na Zarar Veriyor!

Geyve’nin Doğançay mahallesinde filmlere sahne olan asırlık çınarlar kuruyunca demiryoluna ve çevreye zarar vermeye başladı. MUHTAR MURAT ÇINAR YETKİLİLERE SESLENDİ! Geyve Doğançay Mahallesinde Asırlık Çınar Ağaçlarımız Kurumakta Ve Aşırı Rüzgarlarda Kırılıp Tehlike Arz etmektedir. Bugün Kırılan TCDD Üzerine Doğru Düştü Telleri Kopardı, Dua Ediyoruz Tren Geçmiyordu. YENİ AĞAÇLAR DİKİLMELİ Yetkililerden Biran Önce Kuruyan Ağaçların Kesilmesi, […]

 Doğançay’da Asırlık Çınarlar Demiryolu’na Zarar Veriyor!

13.02.2021 - 20:42

Güncelleme : 13.02.2021 - 20:42

Geyve’nin Doğançay mahallesinde filmlere sahne olan asırlık çınarlar kuruyunca demiryoluna ve çevreye zarar vermeye başladı.

MUHTAR MURAT ÇINAR YETKİLİLERE SESLENDİ!

Geyve Doğançay Mahallesinde Asırlık Çınar Ağaçlarımız Kurumakta Ve Aşırı Rüzgarlarda Kırılıp Tehlike Arz etmektedir. Bugün Kırılan TCDD Üzerine Doğru Düştü Telleri Kopardı, Dua Ediyoruz Tren Geçmiyordu.

YENİ AĞAÇLAR DİKİLMELİ

Yetkililerden Biran Önce Kuruyan Ağaçların Kesilmesi, Yerine Yenilerini Dikilmesi, Yaş Olanlarında Biran Önce Budanmasını İstiyoruz.

Hepsi Evlerin, Elektrik Telerinin Ve Tren Yolu Üzerinde Duruyor. Herhangi Bir Felakete Mahal Vermeden Acil Çözüme Kavuşmasını İstiyoruz Dedi..

Zafer OMAY / kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın