Eğitim-Bir-Sen Açık Ara Yetkili

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi üye sayısını artırarak bu yılda 16 ilçede 45 eğitim sendikasını geride bırakarak yetkili sendika oldu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da üye sayısını artırarak yetkiyi perçinlediklerini vurgulayan Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, yetkide istikrar, sendikacılıkta itibarı kazanan teşkilatıma, bu davaya emek ve gönül veren, ter döken tüm şube yönetim kurulumuza, […]

 Eğitim-Bir-Sen Açık Ara Yetkili

27.05.2021 - 14:51

Güncelleme : 27.05.2021 - 14:51

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi üye sayısını artırarak bu yılda 16 ilçede 45 eğitim sendikasını geride bırakarak yetkili sendika oldu.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da üye sayısını artırarak yetkiyi perçinlediklerini vurgulayan Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, yetkide istikrar, sendikacılıkta itibarı kazanan teşkilatıma, bu davaya emek ve gönül veren, ter döken tüm şube yönetim kurulumuza, ilçe temsilciliklerimize ve uç beylerimiz olan okul temsilcilerimize ayrıca bizlere inanan güvenen yol arkadaşımız olan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum dedi.

Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcılarından Ramazan Çakırcı, övgüyle paylaştığı bu başarı için; Hey Sakarya kim demiş suya vurulmaz perçin? Rabbim isterse sular büklüm büklüm burulur, Sakarya’ya Eğitim-Bir-Sen mührü böyle vurulur.  Büyümede istikrarı sürdürüp yetkilerini perçinleyen Sakarya teşkilatımızı tebrik ederim derken bir diğer Genel Başkan Yardımcısı Muammer Karaman; Muhteşemsin Sakarya diyerek tebriklerini sosyal medyadan paylaştılar.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi tek başına sahip olduğu üye sayısı ile kendisi dışındaki 45 sendikanın toplamının nerdeyse iki katı sayıya ulaşarak ulaşılması zor bir rekor kırdı.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın