Eğitim-Bir-Sen Gelecek Partisini Ağırladı

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi Gelecek Parti Sakarya İl Başkanı Ender Serbes ve ekibini ağırladı. Korona virüs salgın süreci, Sakarya Gündemi ve eğitim üzerine sohbet gerçekleştirildi. Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes partisinin vizyon ve hedeflerinden bahsederken sivil toplum kuruluşlarının önemine de değindi. Sivil toplum kuruluşları ile her zaman istişareye açık olduklarını ve görüşlerinin önemli olduğunu vurguladı. […]

 Eğitim-Bir-Sen Gelecek Partisini Ağırladı

10.07.2020 - 13:06

Güncelleme : 10.07.2020 - 13:06

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi Gelecek Parti Sakarya İl Başkanı Ender Serbes ve ekibini ağırladı. Korona virüs salgın süreci, Sakarya Gündemi ve eğitim üzerine sohbet gerçekleştirildi.

Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes partisinin vizyon ve hedeflerinden bahsederken sivil toplum kuruluşlarının önemine de değindi. Sivil toplum kuruluşları ile her zaman istişareye açık olduklarını ve görüşlerinin önemli olduğunu vurguladı.

Memur-Sen İl temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Gelecek Parti İl Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Ziyaret sonunda Murat Mengen tarafından günün anısına Eğitim-Bir-Sen Kurucu Genel Başkanı Bilge Sendikacı Mehmet Akif İnan eserleri takdim edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın