Ender Serbes’ten Arifiye çıkarması…

Sakarya’nın Bağımsız Siyasetçisi Ender Serbes ilçemiz Arifiye’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ender SERBES ve heyeti Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER)’i ziyaret etti.Ziyarette ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER, Başkan Yardımcısı Serkan ÇAKIR, İnsan kaynakları Komisyon Başkanı Mehmet VURALOĞLU ve Yönetim kurulu üyesi Harun DAYIOĞLU’da hazır bulundu. Ender Serbes bağımsız siyasetçi olarak yaptıkları çalışmaları […]

 Ender Serbes’ten Arifiye çıkarması…

20.05.2021 - 11:48

Güncelleme : 20.05.2021 - 11:48

Sakarya’nın Bağımsız Siyasetçisi Ender Serbes ilçemiz Arifiye’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ender SERBES ve heyeti Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER)’i ziyaret etti.Ziyarette ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER, Başkan Yardımcısı Serkan ÇAKIR, İnsan kaynakları Komisyon Başkanı Mehmet VURALOĞLU ve Yönetim kurulu üyesi Harun DAYIOĞLU’da hazır bulundu.

Ender Serbes bağımsız siyasetçi olarak yaptıkları çalışmaları ve hedeflerini anlattı.

ARSİADER Başkanı Fatih Fahri YETER’de ARSİDER’in kuruluşunu amaçlarını, yaptıkları ve yapacakaları projelerini özellikle Yerli ve Milli Tarım Projesi hakkında bilgilendirme yaptı.

Ziyarette ayrıca ülkemizde ki Mevcut pandemi gündemi, ekonomik durum, genel olarak ülkemizdeki ve Sakaryada ki Tarım, Yerel Esnaf ve işletmelerin durumu, Sakarya ve Arifiye ile ilgili konular da konuşuldu.

Başkan YETER, ARSİADER Yönetimi adına ziyaretten dolayı teşekkür ederek başarı diledi. Ender Serbes’ te Arifiye Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Fatih Fahri Yeter ve yönetimine göstermiş oldukları misafirperverlikleri için teşekkür etti.

MUHTAR AYDIN’A ZİYARET

Ender SERBES Sakarya, Arifiye Fatih Mahallesi Muhtarı Rahmi Aydın’da ziyarette bulunarak karşılıklı istişarede bulundu. Muhtar Aydın’ın özverili ve başarılı çalışmalarının devamını diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın