Fotoğraf Yarışmasının Birincisi Arifiye NEF’ten Muhammet Cansever Oldu

Öğretmenler Günü kutlama programları 22 Kasım Pazartesi günü, Ankara Kızılay Metrosu’nda açılan “24 Kasım Öğretmenler Günü Sergisi” ile başladı. Serginin açılışını yaparak genel müdürlüklerin stantlarını ziyaret eden Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Öğretmenler Günü münasebetiyle ülke genelinde düzenlenen resim ve fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğretmenlere ödüllerini takdim etti. Ülke geneli düzenlenen fotoğraf yarışması birincisi […]

 Fotoğraf Yarışmasının Birincisi Arifiye NEF’ten Muhammet Cansever Oldu

24.11.2021 - 0:36

Güncelleme : 24.11.2021 - 0:36

Öğretmenler Günü kutlama programları 22 Kasım Pazartesi günü, Ankara Kızılay Metrosu’nda açılan “24 Kasım Öğretmenler Günü Sergisi” ile başladı. Serginin açılışını yaparak genel müdürlüklerin stantlarını ziyaret eden Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Öğretmenler Günü münasebetiyle ülke genelinde düzenlenen resim ve fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğretmenlere ödüllerini takdim etti.

Ülke geneli düzenlenen fotoğraf yarışması birincisi Sakarya Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi matematik öğretmeni Muhammet Cansever olurken Balıkesir’den Mustafa Tarık Canbay ikincilik, Ankara’dan Aygül Harmancı üçüncülük ödülünü aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, dereceye giren öğretmenimi Cansever’i telefonla arayarak Sakarya’mıza bu gururu yaşattığı için kendisine tebrik etti. Derslerin yanı sıra öğrencilerde güven ve sorumluluk duygusunun gelişmesine ve yeni ilgi alanlarının, becerilerin oluşması yönünde örnek teşkil edecek başarısı nedeniyle de teşekkür  etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın