GAZETECİ GÜVEN HASBAŞ’IN BABA ACISI!

Haberlisin.com imtiyaz sahibi Güven Hasbaş’ın babası Ahmet Hasbaş, korona tedavisi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti. Ajans Güven ve Haberlisin.com’un imtiyaz sahibi, Güven Hasbaş’ın babası Ahmet Hasbaş, bir süre önce koronavirüse yakalandı. Durumunun ağırlaşması üzerine 10 gündür Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde  tedavi gören Hasbaş, sabaha karşı vefat etti. İlgili Haber YUNUS TEVER’İN LİSTESİ BELLİ OLDU Baba Hasbaş’ın […]

 GAZETECİ GÜVEN HASBAŞ’IN BABA ACISI!

01.12.2020 - 13:36

Güncelleme : 01.12.2020 - 13:36

Haberlisin.com imtiyaz sahibi Güven Hasbaş’ın babası Ahmet Hasbaş, korona tedavisi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.

Ajans Güven ve Haberlisin.com’un imtiyaz sahibi, Güven Hasbaş’ın babası Ahmet Hasbaş, bir süre önce koronavirüse yakalandı.

Durumunun ağırlaşması üzerine 10 gündür Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde  tedavi gören Hasbaş, sabaha karşı vefat etti.

Baba Hasbaş’ın ölümü ailesini ve sevenlerini yasa boğarken, cenazesi Ferizli’de kılınacak cenaze namazı ardından Değirmencik Mezarlığı’na defnedilecek.

adayorum.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın