Gençler Önce Yürüdü Sonra Kitap Okudu

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerince Kitap okuma halkalarındaki gençlerle doğada buluşuldu. Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü kapsamında çeşitli atölyelerde eğitim gören gençler ve Kitap Okuma Halkaları öğrencileriyle birlikte Serdivan tepesinde muhteşem bir doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. Sapanca Gölü manzarası eşliğinde başlanılan yolculuk Sakarya Üniversitesi Kampüsü ve Sakarya’nın eşsiz manzarasını seyrederek devam edildi. […]

 Gençler Önce Yürüdü  Sonra Kitap Okudu

13.07.2020 - 19:42

Güncelleme : 13.07.2020 - 19:42

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerince Kitap okuma halkalarındaki gençlerle doğada buluşuldu.

Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü kapsamında çeşitli atölyelerde eğitim gören gençler ve Kitap Okuma Halkaları öğrencileriyle birlikte Serdivan tepesinde muhteşem bir doğa yürüyüşü gerçekleştirildi. Sapanca Gölü manzarası eşliğinde başlanılan yolculuk Sakarya Üniversitesi Kampüsü ve Sakarya’nın eşsiz manzarasını seyrederek devam edildi. Yürüyüş devamında yamaç paraşütü tutkunlarının hava ile buluştuğu Serdivan Kırantepe ‘ye varıldı. Kitap Okuma Halkası öğrencileri ile açık havada yapılan kitap kritiğinin ardından program sona erdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ;” Gençlik ve Spor Bakanlığımıza bağlı Gençlik Merkezlerimiz tarafından Merkezim Her Yerde, Sağlıklı yaşam ve Spor Kulübü ile Kitap Okuma Halkaları öğrencilerinin gerçekleştirdiği doğa yürüyüşü ve kitap okuma etkinliği ile gençlerimize biraz olsun moral vermeye çalışıyoruz. Bu tür spor, sosyal ve kültürel etkinliklerimiz yaz tatili boyunca devam edecektir“ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın