Girişimci kadınlar ödüllendirildi…

Faturamatik Genel Müdür Yardımcısı Yurdaer Yakşi Türkiye nin güçlü kadın yatırımcılara ihtiyacı olduğunu ve var olan yatırımcıları desteklemeye devam edeceğini söyledi.  Sakarya Ve Düzce’de Faturamatik temsilciliğini yapan Kadın Girişimcileri Plaket vererek ödüllendirdi.  YAKŞİ: “TÜM KADIN GİRİŞİMCİLERİ DESTEKLİYORUZ.”  İlgili Haber Serbes: SGK Kavşak Projesi’nde 7/24 çalışılarak mağduriyete son verilmeli Kadınların hayatın her anında fedakarlığı ve duyarlılığı […]

 Girişimci kadınlar ödüllendirildi…

30.08.2021 - 21:42

Güncelleme : 30.08.2021 - 21:42

Faturamatik Genel Müdür Yardımcısı Yurdaer Yakşi Türkiye nin güçlü kadın yatırımcılara ihtiyacı olduğunu ve var olan yatırımcıları desteklemeye devam edeceğini söyledi. 

Sakarya Ve Düzce’de Faturamatik temsilciliğini yapan Kadın Girişimcileri Plaket vererek ödüllendirdi. 

YAKŞİ: “TÜM KADIN GİRİŞİMCİLERİ DESTEKLİYORUZ.” 

Kadınların hayatın her anında fedakarlığı ve duyarlılığı temsil ettiğini söyleyen Yakşi, “Kendi adına kurduğu bir işletmesi olan ve bu işletmenin geleceğini planlayan, işletmenin üzerinde söz sahibi olan bütün Kadın Girişimcileri destekliyoruz.” diye konuştu. 

SEPAŞ VE AGDAŞ YETKİLİ BAYİ FATURAMATİK 

Sakarya’da Yetkili Bayi Olarak Hizmet Veren Faturamatik Sepaş Ve Agdaş İle Anlaşma Sağlayarak Doğalgaz Ve Elektrik İşlemlerini Ek Ücret Ödemeden Gerçekleştirebilmektedir. 

1999 yılında sektörünün öncüsü olarak hizmet vermeye başlayan Faturamatik, hem ödeme noktalarından, hem de dijital kanallarından odak noktasındaki müşterilerine kolay ve güvenli hizmet sunan bir ödeme kuruluşudur. 

Faturamatik, Türkiye’ye yaygın 7400+ Temsilcisi, alanında tecrübe ve deneyime sahip yaklaşık 200 çalışanı ile hem fatura üreten kurumlara, hem de fatura ödemek isteyen bireysel müşterilerine güvenli, kesintisiz ve kaliteli hizmeti 20 yılı aşkın bir süredir ulaştırmaktadır. 

Müşterilerimize, Temsilcilerimize, iş birliği yaptığımız kurumlara ve çalışanlarımıza her alanda en iyi deneyimi sunmak için teknolojimizi ve süreçlerimizi sürekli geliştiriyor, Tüm erişim/iletişim kanallarımızla onların her zaman yanında yer alıyor. 

Dijitalleşme vizyonu, yaygın bayilik ağı, güvenli ödeme hizmeti sunma ve bayilerine yeni iş olanakları sağlama misyonuyla Türkiye’nin lider ödeme çözümleri markası olan Faturamatik, zirvedeki yerini korumak için ürün, servis ve hizmetlerini hızla geliştirmeye devam etmektedir. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın