Hasan Ali Çelik Arifiye’de İncelemelerde Bulundu…

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Eski Bakan Yardımcısı, 24. Dönem Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik Arifiye ilçemizi ve Başkan İmail Karakullukçu’yu sık ziyret edenlerden. Eski Bakan yardımcısı Hasan Ali Çelik ,Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu bir kez daha makamında ziyaret ederek,sonrasında Başkan Karakullukçu ile birlikte ilçe genelinde incelemelerde bulundu. Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Başkan Karakullukçu, nazik […]

 Hasan Ali Çelik Arifiye’de İncelemelerde Bulundu…

28.12.2021 - 11:54

Güncelleme : 28.12.2021 - 11:54

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Eski Bakan Yardımcısı, 24. Dönem Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik Arifiye ilçemizi ve Başkan İmail Karakullukçu’yu sık ziyret edenlerden.

Eski Bakan yardımcısı Hasan Ali Çelik ,Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu bir kez daha makamında ziyaret ederek,sonrasında Başkan Karakullukçu ile birlikte ilçe genelinde incelemelerde bulundu.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyan Başkan Karakullukçu, nazik ziyaretlerinden dolayı Bakan Yardımcısı Çelik’e teşekkür etti.

Arifiye genelinde hayata geçirilen projeleri Başkan Karakullukçu eşliğinde bir bir gezen Bakan Yardımcısı Çelik, çalışmalarından dolayı Başkan Karakullukçu’yu tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

İlçe genelindeki ziyaretleri kapsamında; Arifiye Belediyesi tarafından hayata geçirilen Gölya Parkı, SUBÜ Ziraat Fakültesini ve Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve otomotiv sanayiine dişli ve yedek parça üretimi yapan Kesin Makina’yı ziyaret eden Bakan Yardımcısı Çelik, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Taki Demir ve Kesin Makina İşletme Müdürü Nihat Cinoğlu’ndan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın