HÜSEYİN AYGÜL’ÜN ACI GÜNÜ!..

Yeniden Refah Partisi Arifiye İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Aygül’ün  Arifiye İlçesi Adliye Mahallesinde ikamet eden babası Paşa  Aygül tedavi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma hastanesinin yoğum bakım ünitesinde 87 yaşında vefat etti. Paşa Aygül’ün yaklaşık 1 ay önce korona tedavisi gördüğü, karantina süresini tamamladıktan bir süre sonra da kalp krizi geçirerek SEAH Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi. […]

 HÜSEYİN AYGÜL’ÜN  ACI GÜNÜ!..

27.05.2021 - 11:37

Güncelleme : 27.05.2021 - 11:37

Yeniden Refah Partisi Arifiye İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Aygül’ün  Arifiye İlçesi Adliye Mahallesinde ikamet eden babası Paşa  Aygül tedavi gördüğü Sakarya Eğitim ve Araştırma hastanesinin yoğum bakım ünitesinde 87 yaşında vefat etti.

Paşa Aygül’ün yaklaşık 1 ay önce korona tedavisi gördüğü, karantina süresini tamamladıktan bir süre sonra da kalp krizi geçirerek SEAH Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi. Yaklaşık 15 gündür yoğun bakım ünitesinde hayata tutunmaya çalışan Paşa Aygül dün öğle saatlerinde hayata veda etti.

Babasının vefatını sosyal medyadan duyurması ardından  Yeniden Refah Partisi Arifiye ilçe Başkanı Şükrü Gözyuman ve yönetim kurulu üyeleri  birlikte Hüseyin Aygül’ün evine giderek taziye ziyaretinde bulundu. Sosyal mesafe kuralları göz önünde bulundurarak evinin bahçesinde oturma düzeni kurulan Hüseyin Aygül’e ikamet ettiği Adliye Mahallesi ve Yukarı Kirazca Mahallesi sakinleri başta olmak üzere Arifiye’nin çeşitli mahallerinden gelenler taziye de bulundu.

Hüseyin Aygül yaptığı açıklamada babasının cenazesinin perşembe günü öğle namazından önce Arifiye İlçesi Adliye Mahallesi mezarlığında defnedileceğini söyledi.

Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın