İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’dan Ara Tatil Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı 11-15 Nisan tarihlerini kapsayan ara tatil dolayısıyla öğretmen ve öğrencilere yönelik bir mesaj yayımladı.  Öğretmen ve öğrencilere seslenen İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı mesajında şu ifadelere yer verdi: Sevgili Öğrencilerim, İlgili Haber Ata Tohumu Takas Şenliği Düzenlendi Umut, cesaret ve inançla sürdürdüğümüz eğitim yolculuğuna kısa bir ara veriyoruz. […]

 İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’dan Ara Tatil Mesajı

08.04.2022 - 18:13

Güncelleme : 08.04.2022 - 18:13

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı 11-15 Nisan tarihlerini kapsayan ara tatil dolayısıyla öğretmen ve öğrencilere yönelik bir mesaj yayımladı. 

Öğretmen ve öğrencilere seslenen İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı mesajında şu ifadelere yer verdi:

Sevgili Öğrencilerim,

Umut, cesaret ve inançla sürdürdüğümüz eğitim yolculuğuna kısa bir ara veriyoruz.

#KitapSakarya projesiyle kitaplarla kurduğumuz dostluğun tatil boyunca da devam edeceğine inanıyor; aileniz ve sevdiklerinizle güzel, keyifli bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Sevgilerimle…

Kıymetli Meslektaşlarım,

Bir hayat biçimine dönüştürdüğümüz mesleğimizi icra ederken gösterdiğiniz özveri ve emeklerinizden dolayı teşekkür ediyor; ara tatilde Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve istifadenize sunulan Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) platformunda tamamlayacağınız seminer döneminde başarılar diliyorum.

Saygılarımla…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın