İlçemizde 15 Temmuz Şehit ve Gazi Ailelerine Ziyaret

Cumhurbaşkanlığımızın talimatları ve himayesinde düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri ile Kurban Bayramı kapsamında İlçemiz Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı  İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Emniyet Müdür V. Cihat Kayaer ve İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli’nin katılımıyla İlçemizde ikamet eden Şehit ve Gazi aileleri ziyaret edildi.  İlk […]

 İlçemizde 15 Temmuz Şehit ve Gazi Ailelerine Ziyaret

14.07.2022 - 20:31

Güncelleme : 14.07.2022 - 20:31

Cumhurbaşkanlığımızın talimatları ve himayesinde düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri ile Kurban Bayramı kapsamında İlçemiz Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı  İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş, İlçe Emniyet Müdür V. Cihat Kayaer ve İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli’nin katılımıyla İlçemizde ikamet eden Şehit ve Gazi aileleri ziyaret edildi. 

İlk olarak 15 Temmuz 2016 tarihinde Türk Demokrasisine ve Milli İradeye karşı teşebbüs edilen hain darbe girişimine karşı mücadele esnasında İstanbul İlinde yaralanan 15 Temmuz Gazisi İsmail Çelik’in ailesi ile, İstanbul İlinde yaralanan 15 Temmuz Gazisi Fatih Okutan’ın aileleri ve 15 Temmuz  Şehidi  Serdar Gökbayrak’ın ailesi ziyaret edildi. 

Ziyaretlerde şehit yakınlarımız ve gazilerimizin aileleriyle hasbihal eden protokol üyeleri bu vesile ile bir kez daha 15 Temmuz ve tarihimiz boyunca Devletimizin bütünlüğüne, Milletimizin varlığına, istikbaline ve hürriyetine darbe vurmak isteyen hainlere karşı gövdesini siper eden tüm aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle andığımız ifade edildi. Şehit ve Gazi yakınlarımıza bir istekleri olup olmadığı sorularak, her zaman emirlerinde olunacağı söylendi.

Ayrıca ziyaretlerde İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli tarafından şehitlerimiz ve gazilerimiz için dualar edildi. Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret programı sonrasında; İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve beraberindeki protokol üyeleri Arifiye Hanlı Mahallesi Mezarlığındaki  15 Temmuz Şehidi Serdar Gökbayrak’ın yakınları ile birlikte kabrini ziyaret ederek, dua ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın