İlçemizde ki Okullarda Eğitim heyecanı

İlçemiz Ege Kimya Ortaokulu, Kemaliye İlkokulu-Ortaokulu, Hacıköy İlkokulu-Ortaokulu, Arifiye Anaokulu, Cumhuriyet Anaokulu ve Kazım Karabekir Anaokulu’nda yüz yüze eğitim tam zamanlı olarak başladı. Yoğun kar yağışının ardından güneşli bir havada başlayan yüz yüze eğitimde öğrencilerin sevinci görülmeye değerdi. Okullarını, arkadaşlarını ve öğretmenlerini çok özledikleri her hâllerinden belli olan öğrenciler yüz yüze eğitimin ilk gününde sınıflarda […]

 İlçemizde ki Okullarda Eğitim heyecanı

23.02.2021 - 20:21

Güncelleme : 23.02.2021 - 20:21

İlçemiz Ege Kimya Ortaokulu, Kemaliye İlkokulu-Ortaokulu, Hacıköy İlkokulu-Ortaokulu, Arifiye Anaokulu, Cumhuriyet Anaokulu ve Kazım Karabekir Anaokulu’nda yüz yüze eğitim tam zamanlı olarak başladı.

Yoğun kar yağışının ardından güneşli bir havada başlayan yüz yüze eğitimde öğrencilerin sevinci görülmeye değerdi. Okullarını, arkadaşlarını ve öğretmenlerini çok özledikleri her hâllerinden belli olan öğrenciler yüz yüze eğitimin ilk gününde sınıflarda ders işlerken teneffüslerde okul bahçesinde arkadaşlarıyla oyunlar oynamanın mutluluğunu yaşadılar.

1 Mart’tan itibaren ilkokullarda , 8. ve 12. sınıf öğrencileri seyreltilmiş olarak yüz yüze eğitime başlayacak. Ayrıca güçlendirme çalışmalarının tamamlanmasının ardından Aşağı Kirazca İlkokulu ve Ekrem Oba İlkokulu-Ortaokulu’nun da tam zamanlı olarak açılması planlanmakta. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın