İller ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması gerçekleştirildi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü öncülüğünde İlimizin Turizm’deki tanıtım paydaşları bir araya geldi. Kültür ve Turizm Bakanlığından gelen Turizm Tanıtma Müdürlüğü, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı yetkilileri ile ilimizdeki SÜBÜ Turizm Fakültesi, B.Ş.B. Kültür Hizmetler Daire Başkanlığı, MARKA, YIKOP, SATSO, İlçe Belediyeleri, Dernekler gibi bir çok kurumdan yetkililer katıldı. Pandemi kuralları dikkate alınarak yapılan […]

 İller ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması gerçekleştirildi.

05.12.2020 - 13:04

Güncelleme : 05.12.2020 - 13:04

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü öncülüğünde İlimizin Turizm’deki tanıtım paydaşları bir araya geldi.

Kültür ve Turizm Bakanlığından gelen Turizm Tanıtma Müdürlüğü, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı yetkilileri ile ilimizdeki SÜBÜ Turizm Fakültesi, B.Ş.B. Kültür Hizmetler Daire Başkanlığı, MARKA, YIKOP, SATSO, İlçe Belediyeleri, Dernekler gibi bir çok kurumdan yetkililer katıldı.

Pandemi kuralları dikkate alınarak yapılan toplantı, İlimizin Turizm potansiyelinin GoTurkey üzerinden Türkiye ve dünyaya daha etkin bir şekilde tanıtımı için neler yapılabileceği ortaya konuldu.

Görüş ve düşünceler karşılıklı istişare edildi. Toplantıda söz alan İl Kültür ve Turizm Müdürü Süleyman Acar, B.B.Kültür İşleri Daire Başkanı Resul Narin ve diğer katılımcılar Sakarya’da Turizmin 2021 den itibaren çok daha iyi bir şekilde tanıtımının yapılması, Sakarya’nın gezip görülebilecek yerlerinin turizmin hizmetine sunmak, tanıtımını yapma işbirliği içinde olma konusunda görüş birliğine vardılar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın