Kışlaçay Köyü Muhtarının Eşi Trafik Kazası Geçirdi.

Kışlaçay Mahalle Muhtarı Cemal Aldemir’in Eşi Ve Çocukları Adapazarı Sanayi Bölgesin’de Aracıyla Kaza Geçirdi.Sağlık Durumları İyi Olduğu Bildirildi.. Kaza Geçtiğimiz günlerde Sanayi Bölgesinde sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 34 BY 4*** idaresindeki  plakalı araç, 54 YD 0** Plakalı E.A ’in Kullandığı Doblo aracına çarptı.Çarpmanın etkisiyle araçlar savruldu. Kışlaçay Mahallesi Muhtarı Aldemir, Yaptığı Açıklamada […]

 Kışlaçay Köyü Muhtarının Eşi Trafik Kazası Geçirdi.

10.03.2021 - 18:11

Güncelleme : 10.03.2021 - 18:11

Kışlaçay Mahalle Muhtarı Cemal Aldemir’in Eşi Ve Çocukları Adapazarı Sanayi Bölgesin’de Aracıyla Kaza Geçirdi.Sağlık Durumları İyi Olduğu Bildirildi..

Kaza Geçtiğimiz günlerde Sanayi Bölgesinde sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 34 BY 4*** idaresindeki  plakalı araç, 54 YD 0** Plakalı E.A ’in Kullandığı Doblo aracına çarptı.Çarpmanın etkisiyle araçlar savruldu.

Kışlaçay Mahallesi Muhtarı Aldemir, Yaptığı Açıklamada Çok Şükür Aileme Bir Şey Olmadı Maddi Hasar Meydana Geldi..Şaşırtıcı Olan Tek Şey Araç Sollama Yapıyor Ve Benim Aracım Dobloya Çarpıyor Sağdaki ne Yol Ver Kuralı Bizi 100 kusurlu buluyor diger tarafa 0 kusur yazılıyor hukuki olarak hakkımızı ariyacağız dedi..

İki tarafında yapılan tetkikler sonucunda sağlık durumları iyi olduğu sevindirirken.Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 Muhtarımıza  Ve Ailesine Geçmiş Olsun Dileklerimizi Sunuyoruz Rabbim Beterinden Korusun..

Zaer Omay /kıslacaymedya.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın