KIŞLAÇAY SEVDALILARI BU PROGRAMDA BİR ARAYA GELECEK..

Kışlaçay Medya Haber – Kışlaçay Sevdası Derneği bu akşam gerçekleştirilecek olan iftar yemeğinde mahalle sakinleri ile bir araya gelecek.. Kışlaçay Sevdası Derneği tarafından ilki 2019 yılında verilen ve sonrasında dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ve beraberinde alınan pandemi tedbirleri dolaysıyla iki yıldır Kışlaçay’da yapılamayan halk İftarı bu yıl yapılacak. KIŞLAÇAY SEVDASI DERNEĞİ GELENEKSEL İFTAR DAVETİ […]

 KIŞLAÇAY SEVDALILARI BU PROGRAMDA BİR ARAYA GELECEK..

30.04.2022 - 13:55

Güncelleme : 30.04.2022 - 13:55

Kışlaçay Medya Haber – Kışlaçay Sevdası Derneği bu akşam gerçekleştirilecek olan iftar yemeğinde mahalle sakinleri ile bir araya gelecek..

Kışlaçay Sevdası Derneği tarafından ilki 2019 yılında verilen ve sonrasında dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ve beraberinde alınan pandemi tedbirleri dolaysıyla iki yıldır Kışlaçay’da yapılamayan halk İftarı bu yıl yapılacak.

KIŞLAÇAY SEVDASI DERNEĞİ GELENEKSEL İFTAR DAVETİ

30 NİSAN CUMARTESİ akşamı köyümüz okul bahçesinde , TÜM KIŞLAÇAY KÖYÜ HALKIMIZI ve KIŞLAÇAY SEVDASI DERNEĞİ ÜYELERİMİZİ , Ramazan ayının maneviyatını hepbirlikte iftar sofralarımızda yaşamak için düzenlemiş olduğumuz iftarımıza davet ediyoruz denildi..

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın