Kızılay Haftası’nda Yeşilay’dan Ziyaret

 Yeşilay Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Çakır ve yönetimi tarafından Kızılay Sakarya Şubesi’ne, Kızılay Haftası tebriği münasebetiyle ziyarette bulunuldu.  29 Ekim – 4 Kasım ülkemizde Kızılay Haftası olarak kutlanmaktadır. Bu kapsamda aynı hilalin farklı renklerini oluşturan kardeş iki dernek bir araya geldiler. Kızılay Haftası tebriği için Yeşilay Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen ziyarette, iki derneğin […]

 Kızılay Haftası’nda Yeşilay’dan Ziyaret

02.11.2021 - 19:17

Güncelleme : 02.11.2021 - 19:17

 Yeşilay Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Çakır ve yönetimi tarafından Kızılay Sakarya Şubesi’ne, Kızılay Haftası tebriği münasebetiyle ziyarette bulunuldu.

 29 Ekim – 4 Kasım ülkemizde Kızılay Haftası olarak kutlanmaktadır. Bu kapsamda aynı hilalin farklı renklerini oluşturan kardeş iki dernek bir araya geldiler. Kızılay Haftası tebriği için Yeşilay Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen ziyarette, iki derneğin çalışma alanları ve faaliyetleri istişare edildi. Kızılay Haftası programlarına dair bilgiler veren Kızılay Sakarya Şube Başkanı Zahit Tiryaki’ye, Yeşilay yönetimi tarafından hafta münasebetiyle program ve çalışmalarında başarı dilekleri iletilirken, ortak proje ve çalışmalar hakkında konuşuldu. Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Arzu Çakır’ın günün anısına yaptığı hediye takdimiyle ziyaret sonlandırıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın