Kocaeli Tercih Fuarında SAÜ’ye Yoğun İlgi

Sakarya Üniversitesi (SAÜ), 13 Ocak tarihinde Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleşen Üniversite Tercih ve Kariyer Günlerine katıldı. Türkiye genelinden birçok üniversitenin yer aldığı fuarda, SAÜ standına öğrencilerin ilgisi büyüktü. Fuarda yüzlerce öğrenci SAÜ standını ziyaret ederek üniversite hakkında bilgi edinme imkânı buldu. Stantta üniversitenin farklı fakülte ve birimlerinde yer alan akademisyenler; üniversitedeki fakülteler, bölümler ve merkezler […]

 Kocaeli Tercih Fuarında SAÜ’ye Yoğun İlgi

13.01.2022 - 18:30

Güncelleme : 13.01.2022 - 18:30

Sakarya Üniversitesi (SAÜ), 13 Ocak tarihinde Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleşen Üniversite Tercih ve Kariyer Günlerine katıldı. Türkiye genelinden birçok üniversitenin yer aldığı fuarda, SAÜ standına öğrencilerin ilgisi büyüktü.

Fuarda yüzlerce öğrenci SAÜ standını ziyaret ederek üniversite hakkında bilgi edinme imkânı buldu. Stantta üniversitenin farklı fakülte ve birimlerinde yer alan akademisyenler; üniversitedeki fakülteler, bölümler ve merkezler ile ilgili sunumlar gerçekleştirerek öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtladılar. Ayrıca fuar kapsamında lisans programları tanıtımlarına yönelik çeşitli atölye programları düzenlendi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın