“Kültürler Buluşması Gecesi” düzenlendi.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Serdivan Gençlik Merkezinde,  Sakarya Üniversitesinde Uluslarası Ülkelerden gelip öğrenimlerine devam eden  öğrencilere yönelik  “Kültürler Buluşması Gecesi” düzenlendi. Serdivan Gençlik Merkezi bahçesinde gerçekleşen etkinliğe Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü yurtlarında kalan YTB’li öğrenciler ve öğrenci evlerinde kalan yabancı uyruklu öğrenciler katıldı. Serdivan Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri, Sosyal Uyum Ekibi […]

 “Kültürler Buluşması Gecesi” düzenlendi.

11.06.2021 - 19:56

Güncelleme : 11.06.2021 - 19:56

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Serdivan Gençlik Merkezinde,  Sakarya Üniversitesinde Uluslarası Ülkelerden gelip öğrenimlerine devam eden  öğrencilere yönelik  “Kültürler Buluşması Gecesi” düzenlendi.

created by dji camera

Serdivan Gençlik Merkezi bahçesinde gerçekleşen etkinliğe Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü yurtlarında kalan YTB’li öğrenciler ve öğrenci evlerinde kalan yabancı uyruklu öğrenciler katıldı.

Serdivan Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri, Sosyal Uyum Ekibi ve Gönüllü Gençler öğrencileri ev yapımı çiğ köfte, dolma sarma ve kuruyemiş  gibi ikramları kendi elleri ile hazırlayıp ikram ettiler. Bahçede gerçekleşen etkinliğe Bağlama Kursu öğrencileri ve Bağlama hocaları eşliğinde misafirlere mini bir konser verdiler.

Kültürler Buluşması Gecesi etkiliğinde gönüllerince eğlenen öğrenciler geceden memnun ayrılırken, Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Özkül “ Yaz boyunca bu tür etkinliklerimiz devam edecek Serdivan Gençlik Merkezimizde her gün birbirinden farklı etkinliklerimiz oluyor hepsi de gençlik merkezi üyelerimize özel ücretsiz etkinlikler. Tüm gençlerimizi yapılan etkinliklere davet ediyoruz” açıklamalarını yaptı.

created by dji camera

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın