”Lütfen yardm edin bu köpeklerden kurtarın bizi…”

İlçemiz Fatih Mahallesi Lavanta sokakta oturan bir vatandaşımız mahallede başıboş gezen köpek sürüsünden duyduğu rahtsızlığı haber sitemize gönderdiği mesaj ile yetkililere duyurmak istedi. Vatandaşımızın gönderdiği o mesaj, ”Merhaba Fatih Mahallesi lavanta sokaktaki bu köpek sürüsünden korkumuzdan evimizin çöpünü inip atmaya korkuyoruz.. Belediye bir gün gelip iki tane köpek alıp gitti ve bir daha gelen olmadı.. […]

 ”Lütfen  yardm edin bu köpeklerden kurtarın bizi…”

23.03.2021 - 12:29

Güncelleme : 23.03.2021 - 12:29

İlçemiz Fatih Mahallesi Lavanta sokakta oturan bir vatandaşımız mahallede başıboş gezen köpek sürüsünden duyduğu rahtsızlığı haber sitemize gönderdiği mesaj ile yetkililere duyurmak istedi.

Vatandaşımızın gönderdiği o mesaj,

”Merhaba Fatih Mahallesi lavanta sokaktaki bu köpek sürüsünden korkumuzdan evimizin çöpünü inip atmaya korkuyoruz.. Belediye bir gün gelip iki tane köpek alıp gitti ve bir daha gelen olmadı.. Şimdi size soruyorum.. Çoluk çocugumuz bu köpek sürüsünün yanından geçip nasıl okula ve ise gitsinler. Lütfen yardım edin bu köpeklerden kurtarın bizi… üstelik en az hali bu 15/ 16 taneden az olmuyorlar.

Gelip burda kendiniz bizzat gözlerinizle görebilirsiniz.. Tek başımıza ne bakkala gidebiliyoruz,ne de minibüs durakları na?Tek başımıza gidemiyoruz.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın