Ak Parti İl Başkanı TEVER’den Arifiye çıkarması

Ak Pari Sakarya İl Başkanı Yunus Tever il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte geldiği ilçemizde bir dizi ziyaretler gerçekleştrdi. Ak Parti İl Başkanı Tever’e gerçekleştirdiği ziyaretlerde İlçe Başkanı Adnan Akbaş,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve ilçe yöneticileride eşlik etti. ESNAF ZİYARETİ İlgili Haber Millî Eğitim Zoom’dan Bayramlaştı İl Başkanı Tever ilçemizde bulunan esnaf ziyaretlerinde ilçe esnafımızla […]

 Ak Parti İl Başkanı TEVER’den Arifiye çıkarması

22.04.2021 - 23:54

Güncelleme : 22.04.2021 - 23:55

Ak Pari Sakarya İl Başkanı Yunus Tever il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte geldiği ilçemizde bir dizi ziyaretler gerçekleştrdi.

Ak Parti İl Başkanı Tever’e gerçekleştirdiği ziyaretlerde İlçe Başkanı Adnan Akbaş,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve ilçe yöneticileride eşlik etti.

ESNAF ZİYARETİ

İl Başkanı Tever ilçemizde bulunan esnaf ziyaretlerinde ilçe esnafımızla selamlaşarak hasret giderirken,tüm esnaflara hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar diledi.

MUHTARLAR DERNEĞİ

Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yavuz ve Yönetimini dernek binasında ziyaret eden İl Başkanı Tever,ilçemiz mahallelerinde sürdürülen çalışmaları ve gündemdeki konuları görüştü.

İLÇE BAŞKANLARINA ZİYARET

Ak Parti İl Başkanı Tever önceki dönem Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali Başar’ı işyerinde ve Ak Parti Arifiye Kurucu Belde Başkanımız Adnan Cin’i hanesinde ziyaret etti

Başkan Tever her iki Başkanada göstermiş olduğu misapirververliklerinden dolayı teşekkür etti.

HASTA ZİYARETİ

Arifiye’de bir iş kazası sonucu yaralanan Yavuz Özer’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunan İl Balkanı Tever,’ Rabbim’den hastanelerde tedavi gören ve şifa bekleyen tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın