MÜSİAD Sakarya Şubesi’ni Ziyaret Etti.

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Sakarya Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)  Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti. MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ile ilgili sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Sayın Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’ya nazik […]

 MÜSİAD Sakarya Şubesi’ni Ziyaret Etti.

30.11.2021 - 20:59

Güncelleme : 30.11.2021 - 20:59

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Sakarya Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)  Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.


MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ile ilgili sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.


MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Sayın Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’ya nazik ziyaretleri için teşekkür etti.Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’ya çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın