Normalleşme ile İlçemizde hizmete girdi

Normalleşme ile birlikte Bülent Börekçilik İlçemiz Arifiye’de şubesini açtı. İşletmeciliğini Nurdan Azad ve Tamer Ali Azad çiftinin yaptığı Bülent Börekçilik’in İlçemiz Arifbey Mahallesi Atatürk caddesinde bugün gerçekleşen açılış programına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Arifiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ve […]

 Normalleşme ile İlçemizde hizmete girdi

01.06.2021 - 14:37

Güncelleme : 01.06.2021 - 15:40

Normalleşme ile birlikte Bülent Börekçilik İlçemiz Arifiye’de şubesini açtı.

İşletmeciliğini Nurdan Azad ve Tamer Ali Azad çiftinin yaptığı Bülent Börekçilik’in İlçemiz Arifbey Mahallesi Atatürk caddesinde bugün gerçekleşen açılış programına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Arifiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli ve yönetim kurulu üyeleri, Arifiye Belediyesi Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

“Allah Hayırlı Etsin”

 Törende açılış konuşmasını yapan Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu; “Sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İşletmeciliğini yapacak olan Tamer Ali Azad ve Nurdan Azad’a Bülent Börekçiliği Arifiye’ye kazandırdığı için teşekkür ediyor, Helalinden bereketli bol kazançlar diliyorum. Allah hayırlı etsin” dedi.

Yapılan konuşmalar ve dua sonrası kurdela kesimi ile açılış programı gerçekleştirildi.

İlçemize hayırlı olsun….

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın