Ödül Alan Öğretmenleri Makamında kabul etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Necmettin Erbakan Fen Lisesi Müdürü Eray Uğur Çam, Matematik Öğretmeni Muhammet Cansever ve Kimya Öğretmeni Mehtap Atam, Sayın Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Türkiye genelinde Doğru Ağacın Doğru Gölgesi adlı fotoğraf yarışmasında 1. Olan Muhammet […]

 Ödül Alan Öğretmenleri Makamında kabul etti.

28.11.2021 - 0:22

Güncelleme : 28.11.2021 - 0:22

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Necmettin Erbakan Fen Lisesi Müdürü Eray Uğur Çam, Matematik Öğretmeni Muhammet Cansever ve Kimya Öğretmeni Mehtap Atam, Sayın Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’yı makamında ziyaret ettiler.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Türkiye genelinde Doğru Ağacın Doğru Gölgesi adlı fotoğraf yarışmasında 1. Olan Muhammet Cansever ile 2020 Yılı Rusya Temelli Uluslararası  Kimya Bilimi Yarışmasında Dünya genelinde 6. ve Türkiye genelinde ise 1. Olan 9. sınıf öğrencisinin  danışmanı Kimya Öğretmeni Mehtap Atam’dan yarışmalar ve sonuçlarıyla ile ilgili bilgiler aldı.


Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, ödül alan öğretmelerimize ve okul idarecilerine 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayarak hediyelerini takdim ile elde ettikleri başarılardan ötürü tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın