Ölü köpekleri kayda aldı, sözleriyle yürekleri sızlattı

İlçemiz Mollaköy Mahallesinde zehirlenerek öldürüldüğü iddia ettiği köpekleri cep telefonuyla kayda alan hayvansever vatandaş, olayı gerçekleştirenlerin bulunmasını istedi. Mollaköy Mahallesi mevkiinde meydana gelen olayda 5 köpek, gölet yakınlarında ölü halde bulundu. O anları cep telefonuyla kayda alan hayvan sever ise köpeklerin zehirlenerek öldürüldüğünü ve bölgeye atıldığını iddia etti. Köpeklerde yara olmadığını söyleyen vatandaş, “Zehirlenmiş, yaraları […]

 Ölü köpekleri kayda aldı, sözleriyle yürekleri sızlattı

12.04.2022 - 13:27

Güncelleme : 12.04.2022 - 13:27

İlçemiz Mollaköy Mahallesinde zehirlenerek öldürüldüğü iddia ettiği köpekleri cep telefonuyla kayda alan hayvansever vatandaş, olayı gerçekleştirenlerin bulunmasını istedi.


Mollaköy Mahallesi mevkiinde meydana gelen olayda 5 köpek, gölet yakınlarında ölü halde bulundu. O anları cep telefonuyla kayda alan hayvan sever ise köpeklerin zehirlenerek öldürüldüğünü ve bölgeye atıldığını iddia etti. Köpeklerde yara olmadığını söyleyen vatandaş, “Zehirlenmiş, yaraları yok üzerinde, hepsini öldürüp atmışlar buraya. 5 tane köpek zehirleyip atmışlar. Bunların bulunmasını istiyoruz. Bu şekilde sessiz kalamayız bu duruma yazık” diyerek duruma tepki gösterdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın