Omay,İkinci Kez Baba Oldu..

Arifiye İlçemize bağlı Kışlaçay mahallesinin ve komşu mahallelerinin internet ortamında tanıtımı ve haberlerini yapan kislacay.com adresinin yayın ve yönetmeni  Zafer Omay Ve Çiğdem Omay çifti 17.12.2020 tarihinde ikince kez kız babası olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyor. Çiğdem ile Zafer Omay çifti dünyaya gelen ikinci kız bebeklerine “NİSA” adını verdi. Kışlaçay Medya yayın yönetmeni Omay ikinci […]

 Omay,İkinci Kez Baba Oldu..

20.12.2020 - 18:09

Güncelleme : 20.12.2020 - 18:09

Arifiye İlçemize bağlı Kışlaçay mahallesinin ve komşu mahallelerinin internet ortamında tanıtımı ve haberlerini yapan kislacay.com adresinin yayın ve yönetmeni  Zafer Omay Ve Çiğdem Omay çifti 17.12.2020 tarihinde ikince kez kız babası olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyor.

Çiğdem ile Zafer Omay çifti dünyaya gelen ikinci kız bebeklerine “NİSA” adını verdi.

Kışlaçay Medya yayın yönetmeni Omay ikinci kez  baba oldu. Çiğdem- Zafer çifti yeni doğan çocuklarına Nisa adını verdi. 32 yaşındaki Omay medya hesabından paylaştığı fotoğrafta güzel haberi takipçileriyle paylaştı.

Zafer Omay paylaştığı fotoğrafta, ”Şükürler olsun ki kızımız “Nisa” sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Rabbim bize, çevresine ve bütün insanlığa hayırlı bir evlat olmasını nasip eder inşallah, AMİN!” ifadelerini kullandı.

çiftinin dünyaya gelen ikinci kız bebekleri olan Nisa’nın özel bir hastanede gerçekleşen doğumu sonrasında Erenler ilçesindeki evlerinde istirahata çekildikleri, Nisa Bebek ve annesinin sağlık durumunun bir hayli iyi olduğu belirtildi.. KışlaçayMedya ailesinin minik bebekleri Nisa’ya aramıza hoş geldin diyor, Mutlu huzurlu sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, bebeğimizi ve anne babasını tebrik ediyor

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın