Patlamada Can kaybı 7 oldu!

Sakarya Valiliğinden yapılan açıklamada Hendek’teki patlama da kaybolan vatandaşımızın kimlik bilgisine ulaşıldığı belirtildi. Yapılan o açıklama; ‘03.07.2020 tarihinde Hendek ilçesinde bir havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonucu 6 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 1 vatandaşımızın ise arandığı bilgisi kamuoyu ile paylaşılmıştı. Bugün itibariyle kayıp olan 7’nci kişinin, İstanbul Adli Tıp Kurumunda yapılan DNA çalışması sonucu kimlik […]

 Patlamada Can kaybı 7 oldu!

06.07.2020 - 18:43

Güncelleme : 06.07.2020 - 18:45

Sakarya Valiliğinden yapılan açıklamada Hendek’teki patlama da kaybolan vatandaşımızın kimlik bilgisine ulaşıldığı belirtildi.

Yapılan o açıklama;

‘03.07.2020 tarihinde Hendek ilçesinde bir havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonucu 6 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 1 vatandaşımızın ise arandığı bilgisi kamuoyu ile paylaşılmıştı. Bugün itibariyle kayıp olan 7’nci kişinin, İstanbul Adli Tıp Kurumunda yapılan DNA çalışması sonucu kimlik tespiti yapılmış ve patlamada hayatını kaybeden kişi sayısı 7 olmuştur. Böylece ilgili ekiplerimizce aranan herhangi bir kişi kalmamıştır.

Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, aile ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

Milletimizin başı sağ olsun.’

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın