Sabri Ugan RATED’in konuğu oldu

Maç spikeri, Spor yazarı, Radyo ve TV programcısı Sabri Ugan bugün RATED öncülüğünde Sakarya’nın basını ile bir araya geldi. RATED’in Hizmet İçi Eğitim programları kapsamında bu haftanın konuğu ünlü spiker Sabri Ugan oldu. Oktay Sarı moderatörlüğünde Elegante Kafe’de gerçekleşen söyleşide Ugan, RATED üyeleri ve basın mensuplarıyla buluştu. Ünlü spiker Ugan hayatında yaşadığı renkli karelerden bahsetti. […]

 Sabri Ugan RATED’in konuğu oldu

13.11.2021 - 21:16

Güncelleme : 13.11.2021 - 21:16

Maç spikeri, Spor yazarı, Radyo ve TV programcısı Sabri Ugan bugün RATED öncülüğünde Sakarya’nın basını ile bir araya geldi.

RATED’in Hizmet İçi Eğitim programları kapsamında bu haftanın konuğu ünlü spiker Sabri Ugan oldu. Oktay Sarı moderatörlüğünde Elegante Kafe’de gerçekleşen söyleşide Ugan, RATED üyeleri ve basın mensuplarıyla buluştu.

Ünlü spiker Ugan hayatında yaşadığı renkli karelerden bahsetti. Sakaryasporlu olduğunu ifade eden Ugan, “Beni en çok mutlu eden şey şu bir Sakaryalı olarak şehrimi iyi temsil ettiğimi düşünüyorum. Kalbim hep yeşil-siyahlı takım için atıyor” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın