Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi olarak geri dönüyor

Eski Toyotasa Hastanesi Sadıka Sabncı hastanesi olarak geri dönüyor .Yıllarca Arifiye’de hizmet veren Toyota Hastanesi yapılan tadilat ve ek binalar ardından Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi olarak ilçemize geri dönüyor. Arifiye Belediyesi yaptığı paylaşımında; İlgili Haber POYRAZLAR GÖLÜNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER ”Tabelalar Takıldı, Asfaltlar Atılıyor, Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi Arifiye’ye Geri Dönüyor.. Yıllarca Arifiye’de hizmet veren Toyota […]

 Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi olarak geri dönüyor

16.09.2022 - 18:04

Güncelleme : 17.09.2022 - 12:57

Eski Toyotasa Hastanesi Sadıka Sabncı hastanesi olarak geri dönüyor

.Yıllarca Arifiye’de hizmet veren Toyota Hastanesi yapılan tadilat ve ek binalar ardından Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi olarak ilçemize geri dönüyor.

Arifiye Belediyesi yaptığı paylaşımında;

”Tabelalar Takıldı, Asfaltlar Atılıyor, Sadıka Sabancı Devlet Hastanesi Arifiye’ye Geri Dönüyor.. Yıllarca Arifiye’de hizmet veren Toyota Hastanesi yapılan tadilat, ek binalar ve son olarak Büyükşehir Belediyesinin başlattığı asfalt çalışması başlatıldı.”denildi.

Başkan İsmail Karakullukçu ;”Belediyemiz tarafından çevre düzenlemesi yapılan hastanemizde, Büyükşehir Belediyemiz tarafından asfalt çalışması da başladı. Asfalt çalışmasının da tamamlanmasıyla birlikte inşallah en yakın zaman içerisinde hastanemiz ilçemizde yeniden hizmetinizde olacak.

Hastanemizin tadilat sürecinde emekleri olan başta İl Sağlık Müdürümüz Aziz Öğütlü, AK Parti Sakarya Milletvekillerimiz, AK Parti İl Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce olmak üzere emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum.”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın