Sahur vakti toplandılar!

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı Aylık İstişare ve Değerlendirme toplantısını sahur vakti gerçekleştirdi. Ormanpark’ta bir araya gelen Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, Genel Başkan Yardımcısı Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek,Recep Uncuoğlu,Kenan Sofuoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Sahur vakti bir araya gelerek aylık İstişare ve değerlendirme toplantısını yaptılar. Ak Parti […]

 Sahur vakti toplandılar!

30.04.2022 - 2:39

Güncelleme : 01.05.2022 - 12:16

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı Aylık İstişare ve Değerlendirme toplantısını sahur vakti gerçekleştirdi.

Ormanpark’ta bir araya gelen Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, Genel Başkan Yardımcısı Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek,Recep Uncuoğlu,Kenan Sofuoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Sahur vakti bir araya gelerek aylık İstişare ve değerlendirme toplantısını yaptılar.

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever yaptığı paylaşımında, “Gündüz Sahada, Gece Toplantıda” AK Parti Sakarya Aylık İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı sahur vakti gerçekleştirdik. Genel Başkan Yardımcımızla, Milletvekillerimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımızla beraber millete hizmet yolunda mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın