Sakarya İGEDER’den Eğitim Ziyaretleri

Sakarya İGEDER (İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği) İl Temsilciliği “Öğretmen Akademi Atölye Çalışmaları” kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere ve Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy’u ziyaret etti. Ziyaretlerde çalışmaları hakkında bilgi veren Sakarya İGEDER İl Temsilcisi Rıdvan Badanka, “Pandeminin […]

 Sakarya İGEDER’den Eğitim Ziyaretleri

31.03.2021 - 21:46

Güncelleme : 31.03.2021 - 21:46

Sakarya İGEDER (İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği) İl Temsilciliği “Öğretmen Akademi Atölye Çalışmaları” kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere ve Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy’u ziyaret etti.

Ziyaretlerde çalışmaları hakkında bilgi veren Sakarya İGEDER İl Temsilcisi Rıdvan Badanka, “Pandeminin insanlığı çaresizliğe sürüklediği bu günlerde biz eğitimciler olarak çocuklarımızın eğitimi konusunda çok kıymetli öğretmenlerimize farkındalık oluşturup çocuklarımızın dikkatlerini eğitim alanına çekmek için Dijital Öğretim Araçları, Psikolojik Sağlamlık, Etkili Öğretme, İz Bırakan Eğitimciler konularında çevrim içi eğitimler vermeye devam etmekteyiz. Ülkemizin birçok ilinde yaptığımız bu çalışmaları Sakaryamızda da uygulamaya geçmek için İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizi ziyaret ettik. Bizleri makamlarında ağırlayan tüm eğitim yöneticilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Sakarya İGEDER İl Temsilciliğinin ziyaretlerine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Naci Doyuk, Sabihahanım Ortaokulu Müdürü Eyüp Kotan, Sakarya Bilsem Müdürü Mahmut Sami Akaryalı ve Yenikent İmam Hatip Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni İsmail Apaydın da katıldı.    

                                                                                   

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın