Sakarya Tokatlılar Derneği yönetimi, hemşehrileri Prof. Afyoncu’yu dinledi

Sakarya Tokatlılar Derneği Başkanı Şemsettin Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu’nun Adapazarı Kültür Merkezi’nde vermiş olduğu “Yakın Tarih Dersleri” konulu konferansa dinleyici olarak katıldı. Başkan Şemsettin Aydın, Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Sakarya’ya gelen Prof. Dr. Afyoncu’ya konferans sonrasında bir çiçek takdim etti ve “Verdiği güzel konferanstan ötürü […]

 Sakarya Tokatlılar Derneği yönetimi, hemşehrileri Prof. Afyoncu’yu dinledi

05.01.2022 - 22:42

Güncelleme : 05.01.2022 - 22:42

Sakarya Tokatlılar Derneği Başkanı Şemsettin Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu’nun Adapazarı Kültür Merkezi’nde vermiş olduğu “Yakın Tarih Dersleri” konulu konferansa dinleyici olarak katıldı.

Başkan Şemsettin Aydın, Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Sakarya’ya gelen Prof. Dr. Afyoncu’ya konferans sonrasında bir çiçek takdim etti ve “Verdiği güzel konferanstan ötürü değerli hemşerimiz Sayın Erhan Afyoncu’ya derneğimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın