SATSO Kadın Girişimciler Kurulundan istişare ziyareti

SATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zehra Dirim, Başkan Yardımcısı Makbule Sözlüyar ve Kurul Üyesi Emel Birben n Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’yı makamında ziyaret ettiler. SATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zehra Dirim, Başkan Yardımcısı Makbule Sözlüyar ve Kurul Üyesi Emel Birben, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ile bir süre sohbet ederek kadın istihdamı ve kadın girişimciler konularında karışlıklı görüş […]

 SATSO Kadın Girişimciler Kurulundan istişare ziyareti

28.07.2022 - 19:00

Güncelleme : 28.07.2022 - 19:00

SATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zehra Dirim, Başkan Yardımcısı Makbule Sözlüyar ve Kurul Üyesi Emel Birben n Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’yı makamında ziyaret ettiler.


SATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zehra Dirim, Başkan Yardımcısı Makbule Sözlüyar ve Kurul Üyesi Emel Birben, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ile bir süre sohbet ederek kadın istihdamı ve kadın girişimciler konularında karışlıklı görüş alışverişinde bulundular.


Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, SATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zehra Dirim, Başkan Yardımcısı Makbule Sözlüyar ve Kurul Üyesi Emel Birben’e yapmış olduğu nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın