Tever, Kışlaçay’da Mahallenin Doğalgaz Ve Diğer Sorunlarını Dinledi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ,Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve Yönetim Kurulu ile iilçemizde işyeri ve kurumları ziyarett etti. İl Başkanı Tever Kışlaçay Mahallesin de vatandaşlar ile bir araya geldi. AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Arifiye ilçesi Kışlaçay Mahallesine ziyarette bulunarak, mahalle sakinlerinin […]

 Tever, Kışlaçay’da Mahallenin Doğalgaz Ve Diğer Sorunlarını Dinledi.

30.06.2022 - 18:59

Güncelleme : 30.06.2022 - 18:59

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ,Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve Yönetim Kurulu ile iilçemizde işyeri ve kurumları ziyarett etti.

İl Başkanı Tever Kışlaçay Mahallesin de vatandaşlar ile bir araya geldi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Arifiye ilçesi Kışlaçay Mahallesine ziyarette bulunarak, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Kışlaçay’a gelen Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “En sevdiğimiz yerde, milletimizin yanındayız.” dedi.

Başkan Yunus Tever’in mahalle ziyaretine; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve Yönetim Kurulu ve beraberindeki partili yöneticiler eşlik etti.

TALEP VE GÖRÜŞLERİ DİNLEDİ..

Kışlaçay Mahallesi Programında Vatandaşların Taleplerini Dinleyen AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever,Doğalgaz Konusunda Muhtar Azası Hülya Alşan’ın 1,5 Km lik Çınardibi Mahallesinde Doğalgaz Çalışmasının Neden Kışlaçay’a Devam Etmediğini Bu Konu Hakkında Çözüm Beklediklerini İfade Etti.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ; Bu Konuyu En Yakın Zamanda Genel Müdürümüzle görüşüyorum ve Muhtarımıza bildiriyorum ve Muhtarda Sizleri Bilgilendiriyor dedi..

MOLLAKÖY KÖPRÜSÜ 8 AYDIR ULAŞIMA KAPALI!

Arifiye ‘de bulunan Mollaköy Köprüsü güvenlik nedeniyle ulaşıma kapatılmıştı.Yaklaşık 8 aydır farklı güzergah kullandıklarını ifade eden vatandaşlar ” Köprünün ne zaman ulaşıma açılacağını merak ediyoruz..

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ; Mollaköy Köprüsü ile ilgili problem olmadığını ve üçüncü ihaleye çıkacağını ve hızlı bir şekilde biteceğini söyledi..

TOYOTA HASTANESİ NE ZAMAN HİZMETE GİRECEK!

Arifiye ilçesinde bulunan ve uzun süredir inşaat halinde bulunan Toyota Hastanesinde artık sona gelindi.En kısa süre içerisinde hizmet vereceğini ifade eden İl Başkanı Yunus Tever polikinlik projemizi sonradan ilave ettik hastane rahatlasın diye.Arifiye merkez ilçemiz ne kadar  çok merkezdeki yükü alırsa o kadar iyi düşüncemizde aslında o inşallah en kısa zamanda Toyota Hastanemizde faaliyete başlayacak..

DSİ VE KANALİZASYON VE ARITMA TESİSİ SORUNU

Kışlaçay Mahallesi Muhtarı Cemal Aldemir ; Kanalizasyon Ve Arıtma Sorununu dile getirerek 4 adet fosseptik çukuru için yer tespitinin yapıldığını ancak Saski ekibinden bunla ilgili geri dönüş olmadığını ifade etti.

İl Başkanı Yunus Tever  ; Kanalizasyonla ilgili fosseptik çukurunun maliyetli olmadığını belirterek Saski Genel Müdürümüz ile ilgili bu konuyu konuşacağını söyledi.

KIŞLAÇAY FUTBOL TESİSİNİ BU YAZ BİTMEDEN BİTİRECEĞİZ.

Kışlaçay’lı vatandaşlar Köy Kahvehanesini ne zaman yıkılacağını ve yenisin ne zaman yapılacağını sordu..

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ; Yıkma ile ilgili problem yok en kısa zamanda yapacağız.İlk önce Futbol Kulüp tesisini yapacağız orayı çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz ondan sonra yukarı doğru geleceğini ifade ederek onu bu yaz bitmeden bitireceğinin sözünü verdi.

Mahalle ziyaretinde vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Tever, daha sonra sel bölgesine gitti.

Haber : Zafer OMAY/kislacaymedya.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın