Vali Kaldırım’dan Sakarya şiiri

Sakarya Valisi Çetin Oktay kaldırım sosyal medya hesabı üzerinde yazdığı Sakarya şiirini paylaştı. Vali Kaldırım’ın şiiri büyük beğeni topladı. BEĞENİ TOPLADI Sakarya Valisi Çetin Oktay kaldırım sosyal medya hesabı üzerinden Sakarya’nın doğa güzelliklerini paylaşarak ilimize olan sevgisini dile getiriyor ve vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyordu. Vali Kaldırım, bu kez de yazdığı Sakarya şiiriyle vatandaşların beğenisini kazandı. […]

 Vali Kaldırım’dan Sakarya şiiri

17.07.2020 - 20:20

Güncelleme : 17.07.2020 - 20:20

Sakarya Valisi Çetin Oktay kaldırım sosyal medya hesabı üzerinde yazdığı Sakarya şiirini paylaştı. Vali Kaldırım’ın şiiri büyük beğeni topladı.

BEĞENİ TOPLADI

Sakarya Valisi Çetin Oktay kaldırım sosyal medya hesabı üzerinden Sakarya’nın doğa güzelliklerini paylaşarak ilimize olan sevgisini dile getiriyor ve vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyordu. Vali Kaldırım, bu kez de yazdığı Sakarya şiiriyle vatandaşların beğenisini kazandı.

 İşte Vali Kaldırım’ın beğeni toplayan şiiri;

Bulutlar, sonsuz ufuk, gökyüzü sırdaşın

Ne ulvidir zirvelere nizamlı başın,

Vatanın bağrında cennetten bir köşesin

Semanın temennaya durduğu al bayrağım gibi sâfsın, yücesin.

Yekün cihan asude güzelliklerine hayran hayran bakarya

Seni övmeye ne hacet, senin adın Sakarya. Ç.O.K

BİRÇOK YORUM GELDİ

Vali Kaldırım’ın şiir paylaşımına birçok vatandaş yorum yaptı. Vatandaşlar, “Sayın Valim 40 yıllık Sakaryalıdan daha Saklayalı bir şiir yazmışsınız. Tebrik ederim on parmağınızda on marifet. Sakarya’da size hayran hayran bakıyor. Kendi bu kadar kısa zamanda sevdiren bir Valimiz olmadı. Allah sizden razı olsun. Sakarya’ya sahip çıkan bir ve valimiz olduğu için şükranlarımızı sunuyoruz…” ifadelerine yer verdiler. 

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın