Valilikten açıklama

Sude ANDAŞ ismiyle hayvanlara işkence yapıldığı ile ilgili paylaşılan görüntüler ile alakalı açıklama geldi. Yapılan o açıklama; 05/07/2020 tarihinde ve evvelinde sosyal medya platformları üzerinden hayvanlara işkence yapıldığı ile ilgili paylaşılan görüntüler ile alakalı olarak, Sude ANDAŞ ismiyle yapılan paylaşımların sahte hesaplar tarafından yapıldığı değerlendirilmekte olup; paylaşımları yapan hesapların kullanıcıları ile ilgili tespit çalışmaları devam […]

 Valilikten açıklama

05.07.2020 - 14:38

Güncelleme : 05.07.2020 - 14:38

Sude ANDAŞ ismiyle hayvanlara işkence yapıldığı ile ilgili paylaşılan görüntüler ile alakalı açıklama geldi.

Yapılan o açıklama;

05/07/2020 tarihinde ve evvelinde sosyal medya platformları üzerinden hayvanlara işkence yapıldığı ile ilgili paylaşılan görüntüler ile alakalı olarak, Sude ANDAŞ ismiyle yapılan paylaşımların sahte hesaplar tarafından yapıldığı değerlendirilmekte olup; paylaşımları yapan hesapların kullanıcıları ile ilgili tespit çalışmaları devam etmektedir.

Ayrıca Sude ANDAŞ tarafından, sahte hesap açıp paylaşım yapan şahıslarla ilgili suç duyurusunda bulunulmuştur. Sude ANDAŞ isimli vatandaşımızın mağduriyetinin giderilmesi, kişilik haklarının korunması, diğer tedbir ve hususlarla ilgili bütün çalışmalar Valiliğimizce hassasiyetle yürütülmektedir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın