Vatandaşları uyardılar!

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı tedbirleri kapsamında, vatandaşların yoğun olarak alışveriş yaptığı pazar yerlerinde  yankesicilik, dolandırıcılık ve sahte para konularında  bilgilendirme çalışması yaparak, broşür dağıttılar. DOLANDIRICILIK Dağıtılan broşürlerde vatandaşların kendilerini suçlardan nasıl korumaları gerektiği, yankesicilik/dolandırıcılık, hırsızlık, sahte para  ve telefon dolandırıcılığı ile ilgili bilgilerin yer aldığı belirtildi. Ayrıca Gün boyu yürütülen çalışmalarda vatandaşlara […]

 Vatandaşları uyardılar!

30.07.2020 - 20:40

Güncelleme : 30.07.2020 - 20:40

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı tedbirleri kapsamında, vatandaşların yoğun olarak alışveriş yaptığı pazar yerlerinde  yankesicilik, dolandırıcılık ve sahte para konularında  bilgilendirme çalışması yaparak, broşür dağıttılar.

DOLANDIRICILIK

Dağıtılan broşürlerde vatandaşların kendilerini suçlardan nasıl korumaları gerektiği, yankesicilik/dolandırıcılık, hırsızlık, sahte para  ve telefon dolandırıcılığı ile ilgili bilgilerin yer aldığı belirtildi. Ayrıca Gün boyu yürütülen çalışmalarda vatandaşlara sosyal mesafe ve maske konularında uyarılarda bulundular.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın